Joomla!Day arrangeras av Svenska Joomlaföreningen för sjätte året. Det är den 26 maj i Stockholm som gäller. Om du är Joomla!-entusiast eller om du bara är nyfiken på Joomla! så vill du inte missa denna händelse. Det är ett bra tillfälle att få höra de senaste nyheterna från Joomla!, få tips och idéer från andra i den svenska Joomla!communityn, och inte minst, att träffa andra Joomla!användare.
Plats: Scandic Hotell Anglais, Humlegårdsgatan 23, Stockholm
Datum och tid: 2012-05-26 kl. 8.30-16.30
Ur programmet:
Besök <a href="http://www.joomladay.se">www.joomladay.se</a> för mer information.
Deltagaravgift: Medlem i Joomlaföreningen betalar 750 kr. Icke medlem i Joomlaföreningen betalar 850 kr. Ingen moms tillkommer. Är du inte medlem så kan du bli medlem i samband med att du anmäler dig till Joomladagarna. Då får du ett kanonpris: Betala 800 kr för både medlemskap och Joomla!Day.
OBS! Antalet platser är begränsat. Så boka din plats idag för att försäkra dig om att du får en plats. <a href="http://www.joomladay.se">www.joomladay.se</a>
Pressreleasen kommer från: Newsdesk