X-Surf 100 ethernetcardhar passerat beta-teststadiet och fungerar utmärkt i många olika testade konfigurationer. Nu är det dags för produktion och vi erbjuder dig nu att vid intresse förhandsboka genom oss. Med en Amiga 1200 som är utrustad med ett Zorro dotterkort opererar kortet med Z2-hastighet. Om X-Surf 100 ethernetcard installeras i en Amiga 3000, Amiga 4000 eller i respektive tower-utgåva opererar nätverkskortet i Z3-hastighet vilket innebär ökad hastighet med upp till 5 gånger relaterat med Z2.
<b>Några kännetecken:</b>
Välkommen att kontakta oss om du vill förhandsboka denna unika produkten. Leverans är beräknad till att kunna ske i början av September. Betalning sker som vanligt i samband med leverans.
Kortfattad information finns på vår hemsida.
– X-Surf 100 ethernetcard – <a href="http://www.ggsdata.se/Datorer/xsurf100.php">http://www.ggsdata.se/Datorer/xsurf100.php</a>
– Se flera nyheter och erbjudanden – <a href="http://www.ggsdata.se/nyheter/nyheter.php">http://www.ggsdata.se/nyheter/nyheter.php</a>
Passa på tillfället.
Välkommen !
Pressreleasen kommer från: Newsdesk